Панель користувача
Про музей
Перелік послуг та цін Харківського історичного музею імені М. Ф. Сумцова

Ціни квитків та екскурсій у Харківському історичному музеї

*На 1 виставку. Максимальна кількість осіб у екскурсійній групі — 20 (1 екскурсійна година — 45 хв.)

Квитки

Вартість 1 квитка на одну виставку складає:

• для дорослих — 6 грн
  • для дітей, учнів, студентів — 4 грн

Вартість 1 квитка на виставку «Україна - козацька: погляд крізь століття»:

• для дорослих — 10 грн
  • для дітей, учнів, студентів — 6 грн

Екскурсійне обслуговування

Вартість проведення співробітником музею екскурсії складає 24 грн

Максимальний розмір групи — 20 осіб.

Також у музеї є аудіогід.

Безкоштовне відвідування

Безкоштовно музей обслуговує (відвідання експозицій, екскурсій, користування фондами, бібліотекою) такі категорії населення:

• інваліди;
  • діти-сироти;
  • діти дошкільного віку;
  • ветерани Великої Вітчизняної війни та прирівняні до них громадяни;
  • учасники ліквідації Чорнобильської аварії;
  • депутати Верховної Ради України;
  • співробітники музеїв України;
  • члени Вченої ради музею.

В рамках проекту «В музеї сім’єю!» кожної третьої суботи місяця з 10:00 до 12:00 для сімейних пар та сімей з дітьми - безкоштовний вхід до всіх експозицій.

У заздалегідь оголошені дні (зокрема, Міжнародний день музеїв) вхід на виставки є безкоштовним для всіх відвідувачів.

Wi-Fi

У музеї є безкоштовний Wi-Fi.

Фотографування та відеозйомка

Аматорське безлімітне фотографування/відеозйомка (без штатива та підсвітки) в одній експозиції — 80 грн.

Аматорське безлімітне фотографування/відеозйомка (без штатива та підсвітки) в ексклюзивній виставці, на якій демонструються унікальні музейні предмети — 120-150 грн (вартість залежить від цінності і стану музейних предметів).

Весільна фотосесія

У Харківському історичному музеї імені М. Ф. Сумцова надається можливість зробити весільну фотосесію у інтер’єрах музею. Вартість однієї фотографії у інтер’єрі експозиції – 10 грн. Також оплачуються вхідні квитки до експозиції музею. Детальніше за тел. (057) 731-35-68.

Перелік платних послуг

ПОВ´ЯЗАНІ ТЕМИ: