Вартість квитків, екскурсій та інших послуг

Квиток

Вартість квитка на одну виставку* складає:

• для дорослих — 6 грн
  • для дітей, учнів, студентів — 4 грн

*Вартість 1 квитка на виставку «Україна - козацька: погляд крізь століття»: для дорослих — 10 грн; для дітей, учнів, студентів — 6 грн

Екскурсія

Вартість проведення співробітником музею екскурсії складає 30 грн.

Максимальний розмір групи — 20 осіб.

Також у музеї є безкоштовний аудіогід.

Фотографування та відеозйомка

Аматорське безлімітне фотографування/відеозйомка (без штатива та підсвітки) в одній експозиції — 80 грн.

Аматорське безлімітне фотографування/відеозйомка (без штатива та підсвітки) в ексклюзивній виставці, на якій демонструються унікальні музейні предмети — 120-150 грн (вартість залежить від цінності і стану музейних предметів).

Безкоштовне відвідування

Безкоштовно музей обслуговує (відвідання експозицій, екскурсій, користування фондами, бібліотекою) такі категорії населення:

• інваліди;
  • діти-сироти;
  • діти дошкільного віку;
  • ветерани Великої Вітчизняної війни та прирівняні до них громадяни;
  • учасники ліквідації Чорнобильської аварії;
  • депутати Верховної Ради України;
  • співробітники музеїв України;
  • члени Вченої ради музею.

В рамках проекту «В музеї сім’єю!» кожної третьої суботи місяця з 10:00 до 12:00 для сімейних пар та сімей з дітьми - безкоштовний вхід до всіх експозицій.

У заздалегідь оголошені дні, зокрема, Міжнародний день музеїв, вхід на виставки є безкоштовним для всіх відвідувачів.