Абетка модних жіночих дрібниць ХІХ століття

Початок: 3.03.2018, 12:00

Місце: актова зала

За доброю традицією вже котрий рік поспіль серію весняних факультативів у Харківському історичному музеї розпочинає лекція на дуже жіночну тему. Цього разу відвідувачі матимуть нагоду дізнатися про модні деталі гардероба і побуту дворянок.
Так, знайомлячись з творами позаминулого століття, ми нерідко натрапляємо на загадкові слова, зміст яких відомий далеко не кожному школяреві: турнюр, парюра, шантильї... Колись без цих дрібничок складно було уявити життя панночок дореволюційної епохи, але зараз більшість з них невідома широкому колу пересічних громадян.
Дана лекція – авторська спроба скласти своєрідну ретро абетку стилю: від амазонки до яхонтів. Під час заходу всі бажаючі зможуть дізнатися, яка деталь одягу виконувала на балах роль поштової скриньки, як за допомогою віяла панянка могла зізнатися у коханні або відмовити кавалеру, не сказавши ані слова, а також познайомляться з «модними» експонатами з фондової колекції ХІМ.
Чекаємо на вас в актовій залі музею у суботу 3 березня о 14:00.
Вартість квитка: 24/26 гривень.