Факультатив «Будівлі, де вирішувалася доля Харкова (від Думи до міськради)»

Початок: 27.03.2021, 12:00

Місце: актова зала

У суботу, 27 березня, в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова відбудеться факультатив «Будівлі, де вирішувалася доля Харкова (від Думи до міськради)».

Чому Дума була шестигласною (як шестиглавою) і хто в ній переважав? Як виглядали споруди міської влади і урядовий квартал часів УСРР? Чому залізничний інженер проєктував будівлю Думи? Що розібрали, аби в 1970-х роках будувати метро?

Під час чергового музейного факультативу ви зможете дізнатися відповіді на ці та інші цікаві питання, почути маловідомі історичні факти й побачити унікальні фото з минулого.

Факультатив відбудеться в актовій залі музею в суботу, 27 березня, о 14:00. Вартість квитка для дорослих — 30 грн, для дітей, учнів і студентів — 20 грн.