Факультатив «Маленькі секрети мультиплікаторів минулого»

Початок: 5.02.2022, 12:00

Місце: актова зала

У суботу, 5 лютого, в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова відбудеться факультатив «Маленькі секрети мультиплікаторів минулого».

Чому переглядаючи сучасні мультики ви знаєте сюжет старих? Якою була анімація раніше, і чи відрізняється вона від теперішньої? Як «оживити» будь-якого персонажа? І головне, чи можемо ми з вами самі зробити мультик?

Про все це поговоримо на факультативі для дітей «Маленькі секрети мультиплікаторів минулого».

Також під час заходу відбудеться цікавезний майстер-клас зі створення анімації від випускниці школи кіно та телебачення «Дитятко» Олександри Макєєвої.

Готові створити свою першу анімацію за допомогою лише олівців та паперу? Приєднуйтесь!

Факультатив відбудеться в суботу, 5 лютого, о 14:00, в актовій залі музею. Вартість першої партії промоквитків для дітей, учнів і студентів — 10 грн, для дорослих — 15 грн. Купити промоквитки для дітей можна тут, для дорослих — тут.

У подальшому вартість квитків становитиме: для дітей, учнів і студентів — 20 грн, для дорослих — 30 грн. Купити їх можна за посиланням або в касах музею в день заходу.

Вхід до музею для відвідувачів від 18 років дозволено на умовах covid free («жовтий» або «зелений» COVID-сертифікат / негативний ПЛР або експрес-тест / сертифікат про одужання від COVID-19).