Факультатив «Родина Квітків на мапі Харкова»

Початок: 27.09.2020, 11:00

Місце: інтернет

У неділю, 27 вересня, відбудеться онлайн-факультатив «Родина Квітків на мапі Харкова».

Історія Харкова відбивається в історії його вулиць, майданів та домівок звичайних людей. Cтарі вулиці нашого міста, якими ми ходимо кожного дня, зберігають багато цікавих історій. Хто жив на них, чому вони носять ту чи іншу назву, на честь кого названі?

Під час чергового факультативного заняття старша наукова співробітниця Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова Юлія Глотова розповість про родину Квітків на мапі Харкова. Факультатив буде проілюстрований матеріалами з фондів музею.

Факультатив відбудеться в Zoom у неділю, 27 вересня, о 14:00. Підключитися до перегляду можна буде за посиланням. Ідентифікатор конференції: 802 136 7212. Код доступу: pic8xU.