Факультатив “Шлях від Вовчанська до Парижа. Земський діяч Василь Колокольцов”

Початок: 19.03.2017, 12:00

Місце: актова зала

Як господарював і на що впливав земський лідер межі 19-20-го століть? Що зробило Вовчанський повіт одним з кращих у тодішній імперії?

Василь Григорович Кококольцов устиг побувати не тільки головою Вовчанської земської управи, а й міністром землеробства при гетьмані Скоропадському та генералі Денікіні. Він помер в еміграції, але заслужив пам’ятник у центрі сучасного Вовчанська.

У грудні нинішнього року відзначатиметься 150-річчя від дня народження цього громадського діяча. Не чекайте ювілею, приходьте до музею, щоб побачити рідкісні фото і дізнатися більше, як розпоряджалися самоврядною владою у минулому.

19 березня 2017 року в Харківському історичному музеї ім. М. Ф. Сумцова о 14.00 відбудеться факультативне спілкування, на яке вас запрошує завідувач Музею місцевого самоврядування Харківщини Марія Чумак.