Факультатив «Славетні сторінки історії харківського футболу»

Початок: 6.02.2021, 12:00

Місце: актова зала

У суботу, 6 лютого, відбудеться факультатив «Славетні сторінки історії харківського футболу».

Чи знали ви, що збірна Харкова з футболу стала першим чемпіоном СРСР?

Історія розвитку цієї гри у нашому місті нараховує уже більше сотні років. Як і до багатьох європейських країн, на українські землі футбол привезли англійці. Найімовірніше першими футболістами в нашому місті стали співробітники заводу сільськогосподарських машин Гельферіх-Саде (у майбутньому — Серп і Молот). За наступні десятиліття харків’яни пережили чимало емоцій, пов’язаних із перемогами наших команд.

Про ці яскраві епізоди розповість співробітник Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова Олексій Куртов.

Факультатив відбудеться в актовій залі музею у суботу, 6 лютого, о 14:00. Вартість квитка: для дорослих — 30 грн; для дітей, учнів, студентів — 20 грн.