Інтерактивний освітній захід «Зимові свята на Слобожанщині»

Початок: 10.12.2016, 12:00

Місце: актова зала

10 грудня о 14.00 в актовій залі музею відбудеться інтерактивний освітній захід «Зимові свята на Слобожанщині», де можна буде дізнатися про цікаві подробиці з святкування Зимових свят на Слобожанщині, які називалися Святками і тривали з 4 грудня Свята Введення до храму пресвятої Богородиці Діви Марії і до 19 січня — свята Водохреща. На заході можна буде навчитися виготовляти різдвяно-новорічну прикрасу, важливий оберіг -“різдвяного янгола” з текстилю, якого можна буде залишити собі або комусь подарувати. Усіх бажаючих запрошуємо прийняти участь у нашому заході і майстер-класі, потішити себе і своїх близьких приємними подарунками!
Даний захід може бути проведений і в інший будь-який день за умови попереднього запису за телефоном: + 38 (057)- 731-35-68.
Чекаємо на вас за адресою: вул. Університетська, 5.