Панель користувача
Лекції

Інтерактивний захід: ”Народний костюм Слобожанщини”

А чи відомо вам, що традиційне народне вбрання у давнину мало свої особливості відповідно до віку володаря, його соціального статусу, місця проживання, способу носіння та використання у складі святкового чи буденного одягу? Дізнатися про це та інші цікаві подробиці стосовно народного костюму, який носили у нашому краї, можна буде на інтерактивному заході ”Народний костюм Слобожанщини”, що відбудеться 11 листопада 2017 р. о 14.00 в актовому залі історичного музею. До уваги відвідувачів буде запропоновано чимало предметів із колекції музею, серед яких можна буде побачити рідкісні елементи дитячого одягу. Наприкінці заходу гостям музею будуть запропоновані вікторини та конкурси. Вартість відвідування: для дорослих 26 грн., для дітей 24 грн.

МУЛЬТИМЕДІЯ

ДАТА