Канікули в музеї

Початок: 3.01.2018, 10:00

5.01.2018, 12:00

Місце: актова зала

Зимові свята – це казковий період, коли повсякчас трапляються дива. Під час зимових канікул (28.12.17 – 05.01.18) ми відкриємо чарівний світ історії. Історичний музей знає як зробити новорічні та різдвяні свята не лише веселими, а й пізнавальними. Серед гілочок нашої Новорічної ялинки приховано тисяча таємниць, які чекають не дочекаються маленьких відвідувачів та їх батьків. Розповімо про традиції святкування Різдва, і Різдвяну ворожбу, про історію найулюбленіші ласощі всіх дітлахів – шоколад, не залишимо без уваги головну прикрасу кожної оселі у передвісті свят – новорічну ялинку.
Вартість: 24\26 грн.
Для попередньої реєстрації: (057) 731-35-68
Програма заходів:
28.12 12:00- «Історія новорічної ялинки та її святкового вбрання»
Коли і де виникла традиція прикрашати новорічне деревце? Як упродовж століть змінювалося святкове вбрання лісової красуні, з чого робили ялинкові іграшки у давнину та чому ця традиція деякий час була під забороною?

29.12 12:00, 5 .01 12:00 – «Зимові свята»
Головною окрасою зими слугують Різдвяні свята. Кожному дню було відведено своє почесне значення: коли слід ворожити, коли щедрувати і куди Дідуха саджати. «Зимові свята» — захід, на якому і маленькі і дорослі відвідувачі дізнаються чимало цікавих подробиць про традиції святкування зимових свят у нашому краї у давнину.
3.01 12:00, 5 .01 14:00 — «Нічого не треба, крім шоколаду ...»
Історія шоколаду почалася більше 3000 років, а в Харкові він з’явився в другій половині ХІХ століття і до сих пір знаходиться серед улюблених ласощів.
Як з’явився шоколад? Хто такі шоколадні королі, а також, шоколатьє і шоколатерії?
Про це, та про багато іншого, поговоримо на факультативному занятті.