L’ain Day: щастя за собливим рецептом

Початок: 12.03.2017, 12:00

Місце: актова зала

Неперевершений Дау — легендарна фігура в світовій науці. Квантова механіка, фізика твердого тіла, магнетизм, фізика низьких температур космічних предметів, гідродинаміка, квантова теорія поля, фізика плазми – далеко не повний список інтересів, які привертали увагу вченого. Подейкують, що у «величезній будівлі фізики XX ст. для нього не було замкнених дверей».

Окрім науки інтелект Ландау був багатим на жарти та вигадки. Серед його «не фізичних відкриттів» і термін « так говорив Ландау» і класифікації всього на світі: від «протиприродності наук» до ступеня краси жінок. Серед усього загалу можна знайти цілу концепцію життя, яка пропагувала щастя за «особливим рецептом». До цього рецепту має певне відношення і Харків. Тут були зроблені його видатні відкриття, тут були написані його перші сторінки «курсу теоретичної фізики», тут він зустрів «найгарнішу дівчину».

Поговоримо про харківські, і не тільки, сторінки у житті фізика – філософа Льва Давидовича Ландау.
Вартість 10,00 грн.