Лекція: «Полум’я на бріарі».

Початок: 13.05.2017, 11:00

Місце: актова зала

Історія появи та розповсюдження тютюну досить давня і майже кожен її знає, проте не всі здогадуються, що у XVII ст. паління було під забороною і навіть каралося смертю. До Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням 13 травня 2017 р. у суботу, в актовій залі ХІМ ім. М.Ф. Сумцова, відбудеться факультативний захід «Полум’я на бріарі». Відвідувачі дізнаються хто саме з команди Колумба був першим курцем, а хто завіз до Європи насіння тютюну, коли і де виникають перші пристрої для паління та з яких матеріалів і яких форм виготовлялися люльки для паління у різних країнах світу. Гості заходу зможуть ознайомитися з оригінальними курильними приладами з фондосховищ музею та мандруючи експозиційними залами дізнатися цікаві факти про козацькі та панські люльки для тютюну.