Лекція: «Від еврики до ейфорії: жінки-науковці»

Початок: 4.03.2018, 12:00

Місце: актова зала

«Жінки, які хочуть вищої освіти будуть страждати від розладів шлунку, зтяжеління головного мозку і слабкого тіла...» — сентенційне твердження Едварда Кларка, дослідника і поважного випускника Гарвардського університету, у ХХІ ст. видається повною нісенітницею. Жінки у сфері науки: математики, фізики, хімії, біології, кібернетиці — буденне явище, а відкриття, які вони здійснюють щодня — закономірність. XXI століття гордо несе титул століття революцій, глобальних зрушень в суспільстві. Проте, з огляду на історію, складається враження, нібито жінки-науковці — явище виключно притаманне поколінню міленіуму. Приховані міфи та хибні уявлення — є підґрунтям для дослідження, переосмислення давно сталих концепцій.
Лекція буде присвячена вкладу жінок-науковців у розвиток науки і суспільства. Серед представлених персоналій: лауреатки Нобелівської премії і видатні Харків’янки, які дозволять поглянути на історію науки по-новому.
Вартість: 26 грн.