Майстер-клас із виготовлення тканинної Ляльки-мотанки

Початок: 11.04.2015, 08:00

Місце: актова зала

Музейний інтерактивний захід розрахований для різновікової аудиторії, відбудеться демонстрації слайдів, фото, натурних експонатів. Слухачі матимуть змогу поринути в часопростір етностаровини, дізнатися багато забутого і цікавого про технологію виготовлення тканинних ляльок-мотанок Харківщини та Полтавщини.

Майстер-клас із виготовлення традиційної української Ляльки-мотанки з тканини за архаїчною технологією у супроводі етно-лекції стосовно цікавих і дуже цікавих та невідомих широкому загалу аспектів традиційно-побутової культури українців і не тільки.
Під час заходу Ви отримаєте задоволення від приємних миттєвостей рукотворення та будете винагороджені за них чудовою Лялею, виготовленою власноруч.

Проводить старший науковий співробітник I науково-експозиційного відділу Харківського історичного музею Олена Щербань.