Панель користувача
Лекції

Розвиток ювелірної справи

Чи є у Вас родинна коштовність? Улюблене намисто, каблучка або сережки? Придивившись на вулиці до звичайного перехожого майже напевно Ви побачите на ньому якусь прикрасу. Витвори ювелірного мистецтва міцно увійшли до нашого буденного життя, як показник статусу, капіталовкладення, сентиментальний спогад чи навіть символ. Деякі з них вже встигли стати світовим культурним надбанням. Відома Скіфська золота пектораль, Поховальна Золота маска Тутанхамона, Шапка Мономаха та ще багато інших прикладів історичних коштовностей і сьогодні хвилюють людську уяву. Тож нам є про що розповісти цієї неділі, 9 квітня о 14:00. В актовій залі Історичного музею ми поговоримо про розвиток ювелірної справи у світі та безпосередньо на теренах України, а також поблукаємо експозиційними залами у пошуках металевих витворів мистецтва. Вартість: 10 грн.

МУЛЬТИМЕДІЯ

ДАТА