Традиції та звичаї святкування Великодня

Початок: 8.04.2017, 11:00

Місце: актова зала

16 квітня, до нас завітає свято Великодня! Час готувати подарунки рідним та друзям! А чи знаєте Ви, що найкращий подарунок той, що створений власноруч? А це означає, що настав час вчитись писанкарству, бо писанка – це своєрідна вітальна листівка, в якій символічно закладені добрі побажання. Напередодні свята, 8 квітня о 14.00, Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова запрошує дітей та дорослих на майстер-клас «Традиції та звичаї святкування Великодня в Україні», на якому можна буде навчитися писанкарству та дізнатися про історію свята та традиції його святкування українцями. Майстер-клас проведе народна майстриня, одна з талановитих писанкарок Харківщини — Талашко Валерія. Вартсть 10 грн. Кількість учасників майстер-класу обмежена. Участь за попереднім записом по тел. 731-13-48 (відділ етнографії).