Панель користувача
Виставки

Тимчасова міні-виставка «XII Археологічний з`їзд: відкриття, що перемогли час»

15 серпня – професійне свято археологів України. Саме в цей день, в 1902 році у Харкові було урочисто відкрито XII Археологічний з’їзд, подія, що справила значний вплив на розвиток археологічних студій у нашому місті.

Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова запрошує відвідати міні-виставку, присвячену 115-й річниці Археологічного з’їзду в Харкові, відкриття якої відбудеться 15 серпня 2017 р. о 12:00.

Відвідувачі матимуть змогу побачити унікальні предмети виявлені на території Харківщини на початку ХХ ст. під час підготовки до з’їзду, дореволюційні публікації і фотоматеріали.

Виставка буде розміщена на першому поверсі музею у експозиції «На перехрестях століть: археологія краю» і триватиме до кінця року.

МУЛЬТИМЕДІЯ

ДАТА