Відкриття тимчасової виставки «Таємниці слобожанської писанки»

Початок: 27.03.2018, 12:00

Місце: 1 поверх

Шановні харків’яни та гості міста! Запрошуємо Вас 27 березня о 15 годині на відкриття тимчасової виставки «Таємниці слобожанської писанки», матеріали якої будуть знайомити з цікавим світом закодованих знаків слобожанських писанок. Представлені на виставці матеріали розповідатимуть про чарівне народне мистецтво розпису яєць, яке було поширеним у давнину на Слобожанщині і, яке дійшло до наших днів завдяки аматорам, народним майстрам та професійним писанкарям. Вашій увазі будуть запропоновані оригінальні писанки зі знаменитої колекції видатного етнографа, засновника та першого директора музею Слобідської України Миколи Федоровича Сумцова, які зберігаються у музеї і майже не виносяться на публіку, бо, на жаль, втрачають свій первісний вигляд. На виставці будуть представлені і їх точні копії, виконані членами Харківського міського клуба писанкарства ім. А.П. Овчаренко. На виставці Ви побачите писанки з рослинними орнаментами, солярними знаками, зображенням спіралі тощо, виконані воском та виготовлені за технологією травлення і вирізування.
Приходьте, буде цікаво! Чекаємо Вас за адресою: вул. Університетська, 5.