Війна світів:Перша світова війна в фотографіях та поштових листівках

Початок: 26.11.2017, 12:00

Місце: актова зала

Перша світова війна 1914 – 1918 рр. була подією величезного значення, що за своїми масштабами та наслідками не мала собі рівних у всій попередній історії людства. Для України вона стала одним із найважливіших фрагментів історії ХХ століття. Участь мешканців Харківської губернії у Великій війні, фронтові будні, діяльність благодійних організацій та життя харків’ян в умовах воєнного часу – про все це ви дізнаєтеся під час лекції «Війна світів» (Перша світова війна в фотографіях та поштових листівках «ХІМ імені М.Ф.Сумцова»), що буде супроводжуватися показом оригінальних фотодокументів та поштових листівок з музейної колекції. Лекція відбудеться 26 листопада о 14.00 в актовій залі музею. Вартість – 26 грн.