Панель користувача

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

КАЛЕНДАР ПОДІЙ

Вікторина, тест на знання історії
Лекції

З історії нагород

1 квітня історичний музей запрошує на лекцію, присвячену історії нагород.
Сучасна фалера — медаль для нагородження бере свої витоки від римської пам`ятної медалі, ідея якої була розвинута майстрами доби Відродження. З плином часу як форма, так і зміст нагороди змінювалися. З`являються нагороди для окремих випадків та людей.
Ордена та медалі народжуються та зникають завдяки волі людей, відображаючи в собі об`єктивний хід історії розвитку людства.
Голограма — це створення об`ємного зображення на пласкій поверхні за допомогою лазера. Винахідником голографії є угорський вчений Деніс Габор. У подальшому розвитку техніка голограми вдосконалювалася. Наш співвітчизник вчений Юрій Денісюк розробив простішу схему для відтворення об`ємного зображення.
Розвиток науки дозволяє тепер відтворювати зображення навіть на еластичних плівках.
Під час лекції будуть демонструватися голографічні зображення, зроблені з експонатів музею.

Чекаємо на вас 1 квітня о 14:00 у актовій залі музею. Вартість 10 грн.

МУЛЬТИМЕДІЯ

ДАТА