Запрошуємо на «Українські вечорниці»!!!

Початок: 8.12.2018, 14:00

Місце: актова зала

Шановні харків`яни та гості нашого міста! Ласкаво запрошуємо Вас до Комунального закладу «Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова» на інтерактивний захід «Українські вечорниці». Саме вечорниці ще століття тому були улюбленими осінньо-зимовими вечірніми розвагами сільської молоді, де незаміжні дівчата і неодружені хлопці знайомилися, спілкувалися, пізнавали одне одного і, як наслідок, одружувалися. Також на вечорницях молодь не втрачала можливості дізнатися про свою долю та майбутнє... Відчути неповторний дух українських вечорниць, дізнатися більше як весело та цікаво вони проходили можна на нашому заході, який відбудеться 8 грудня 2018 року о 14.00. годині в актовій залі музею. А ще, тільки для Вас ми розкриємо секрети та способи ворожінь! Для Вас ми також підготували цікаві вікторини, конкурси, розмальовки та подарунки! Так що, вбирайтеся у вишиванки і швиденько до нас!