Від кам’яних скребків до електробритви нового покоління (факультатив)

Початок: 15.10.2017, 11:00

Місце: актова зала

15 жовтня 2017 року о 14 год. в актовій залі Харківського історичного музею імені М.Ф.Сумцова відбудиться факультатив вихідного дня під назвою «Від кам’яних скребків до електробритви нового покоління». Під час факультативу відвідувачі дізнаються про традиції гоління з найдавніших часів, як з плином часу змінювалися інструменти, якими голилися. А також побачать першу електробритву, якою голилися космонавти на борту космічної станції «Салют». Дізнаються, яка модель електробритви була задіяна на зйомках кінофільму «Ирония судьбы, или С легким паром!». Простежать еволюцію харківських електробритв від перших моделей до самих сучасних. Най зацікавленому відвідувачу цього факультативу — електробритва ТМ «Новый Харьков» у подарунок! 1. Приходь на факультатив. 2. Відповідай на всі запитання вікторини. 3. Отримуй електробритву у подарунок. Буде розіграно 6 електробритв «Fanat» ТМ «Новий Харків».