Панель користувача
Минулі експозиції та виставки, що проходили у ХІМ раніше
Україна. Час змін

Україна. Час змін

Стаціонарна експозиція «Україна. Час змін» була побудована в 2011 році до визначної дати - 20-річчя Незалежності України та презентувала матеріали, що широко та багатогранно розкривають важливі теми побудови в Україні демократичного суспільства. Змістовно була представлена роль України на міжнародній арені, владні структури держави, ЗМІ, банки та банківська система. Було показано державну політику щодо вирішення соціальних питань, питань освіти, науки, культури, спорту. Відзначено роль Харківщини у загальнодержавних процесах.
постійна експозиція
Чарівний світ писанки

Чарівний світ писанки

Представлені на виставці матеріали знайомили з історією виникнення писанок, технікою їх виконання на Слобожанщині, елементами розпису, символікою, а також з історію колекції писанок видатного етнографа, засновника та першого директора музею Слобідської України М.Ф. Сумцова
до 08.05.2015
Творіння рук золотих

Творіння рук золотих

На виставці представлені мистецькі витвори сучасних майстрів лозоплетіння подружжя харків’ян Євгена Васильовича та Олександри Іллівни Пілєнкових, які чимало зусиль доклали до популяризації складного та кропіткого ремесла плетіння з природних матеріалів.
до 18.01.2015
Війна моторів

Війна моторів

23 жовтня 2014 р. о 12 годині у Харківському історичному музеї до 70-річниці визволення України від нацистських загарбників відкрилася короткотермінова виставка «Війна моторів». Вона була створена спільними зусиллями працівників музею та моделістами військової мініатюри Дмитром Вороновим і Сергієм Риндіним.
до 25.11.2014