Панель користувача
Про музей
Інформація про юридичний статус сайту та права/обов'язки, що виникають при його використанні

Загальна інформація

Цей веб-сайт (далі - Сайт Музею) є інтернет-представництвом Комунального закладу "Харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова" Харківської обласної ради (далі - Музей)  у мережі Інтернет. Повна адреса головної сторінки Сайту Музею: http://museum.kh.ua

Основними правовими документами, на підставі яких діє сайт є: Цивільний кодекс України, Закон України "Про авторське право та суміжні права",  Закон України "Про інформацію",  Закон України "Про музеї та музейну справу", Статут Харківського історичного музею імені М.Ф.Сумцова,  Положення "Про веб-сайт Харківського історичного музею імені М.Ф.Сумцова".

Основним завданням у діяльності Сайту Музею є об'єктивне та оперативне інформування громадськості про роботу Музею та його підрозділів.

Авторське право

 Матеріали, що розміщені на Сайті Музею є об'єктами авторських прав їх законних авторів. Власником авторських прав на матеріали Сайту Музею є Музей, якщо не вказано інше, або це не випливає із змісту відповідних сторінок.

Умови використання матеріалів Сайту Музею подано на веб-сторінці http://museum.kh.ua/useterms.html.

Відмова від відповідальності

 Хоча подання  об'єктивної інформації  є пріоритетом у роботі співробітників музею,  Сайт Музею не є офіційним засобом інформації або зареєстрованим друкованим виданням.  Тому Музей не несе відповідальності за подання неточної або помилкової інформації на Сайті музею через технічні помилки, збої у роботі автоматизованих систем, дії третіх осіб тощо.

Відповіді на звернення громадян, подані через Сайт Музею не вважаються офіційними, якщо не вказано інше. 

Музей не несе відповідальності за зміст веб-сторінок,  що не належать Сайтові Музею (навіть якщо до них є посилання із Сайту музею). 

Хоча ми докладаємо усіх зусиль для покращення роботи Сайту, повна відсутність помилок не гарантується.

Музей не відповідає за можливі негативні наслідки внаслідок помилок на Сайті.