Юнаки Військового коледжу сержантського складу у Харківському історичному музеї.

18 квітня 2016, 08:43

Колектив Харківського історичного музею ім. Сумцова приділяє особливу увагу роботі з військовослужбовцями українських військових формувань. 15 квітня 2016 р. до музею завітали юнаки Військового коледжу сержантського складу Харківського університету повітряних сил, який готує молодших спеціалістів для Повітряних Сил Збройних Сил України. Для майбутніх висококваліфікованих сержантів екскурсію експозицією «Велич подвигу народного» провів зав. сектору відділу науково-освітньої роботи Б. А. Івченко. Воїни дізнались про бойові дії на території Харківщини з 1941 по 1943 рр. і про участь харків’ян у Другій світовій війні. Також, під час екскурсії, Б. А. Івченко звернув увагу на випадки використання зброї часів німецько-радянської війни в бойових діях на Донбасі під час проведення антитерористичної операції.