«ART-кафе» в Історичному музеї

7 жовтня 2019, 16:42

5 жовтня відбулася перша зустріч у рамках проекту-практики «ART-кафе в Історичному», яка передбачає кооперацію в одному проекті музейників та митців.
Гостями музею стали представники спілки Urban Sketchers Kharkiv, які отримали можливість, що не доступна для звичайного відвідувача, побачити та замалювати зал, що знаходиться на реконструкції, простір без виставки. Адже саме це ілюстрація внутрішнього життя музею, що вирує і формує ще одну історію. Також у програмі заходу скетчерам запропонували прослухати лекцію з історії музейної колекції, побачити та змалювати з натури експонати з країн Сходу та Західної Європи, які зберігаються у фондосховищі центрального музею Харкова.
Ну і звичайно на них чекав гарячий чай та дружня атмосфера. Надсилайте свої пропозиції щодо співпраці на пошту проекту — Kharkiv.history@outlook.com
Автор діджітал-скетчу — Ярослав Яковлев.