Біля історичного музею ім. М. Ф. Сумцова пройшли святкові масові заходи до Дня Конституції України

28 червня 2018, 19:33

28 червня весь український народ відзначає День Конституції України. У цей святковий день історичний музей ім. М. Ф. Сумцова відкритий для відвідувачів і радо приймає харків’ян та гостей міста. О 10:00 на площі Конституції біля музею розпочались святкові масові заходи, у яких взяли участь керівники області та міста, представники громадських організацій, трудові колективи, небайдужі харків’яни. Атмосфера на заході до Дня Конституції була святкова та доброзичлива. Всі охочі мали змогу сфотографуватись на фоні музею з керівниками області та міста, чим й скористалися музейні співробітники.
У День Конституції України історичний музей працює за звичайним графіком та приймає відвідувачів з 9:30 до 17:00, приходьте до нас цікаво та пізнавально провести вільний час у цей святковий день.