Дорога у Всесвіт і Харків космічний – пересувні виставки до Міжнародного Дня авіації і космонавтики

12 квітня 2019, 12:15

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики – пам’ятну дату, присвячену першому польоту людини в космос. Це особливий день – день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні працює в космічній галузі.
12 квітня 1961 року громадянин Радянського Союзу старший лейтенант Ю. О. Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі, відкривши епоху пілотованих космічних польотів. Політ, що тривав всього 108 хвилин, став потужним проривом в освоєнні космосу. Ім’я Юрія Гагаріна стало широко відомо в світі, а сам перший космонавт достроково отримав звання майора і звання Героя Радянського Союзу.
Дізнатися про те, як мрія людства про космос перетворилася на реальність, і побачити речі космонавтів ви зможете, відвідавши виставку на першому поверсі нашого музею, а також на експозиції «Від відбудови до перебудови (1943 – 1991 рр.).