Екскурсанти з вадами слуху відвідали історичний музей ім. Сумцова

11 серпня 2019, 14:57

Люди з вадами слуху, частковою або повною глухотою, потребують особливої уваги музейників під час екскурсійного обслуговування. Колектив історичного музею ім. Сумцова вже не перший раз приймає таких відвідувачів з особливими потребами. 11 серпня 2019 р. екскурсанти з вадами слуху відвідали експозицію «Велич подвигу народного», яка присвячена подіям Другої світової війни. Зав. сектору відділу науково-освітньої роботи Богдан Івченко, за допомогою сурдоперекладачки Олени, провів цікаву екскурсію, яка викликала жвавий інтерес у людей з вадами слуху. Очевидно, що екскурсії музеями розширюють культурний горизонт людей з особливими потребами і сприяють їх соціалізації. Харківський історичний музей запрошує відвідувачів духовно доторкнутись до історичних артефактів Слобожанщини.