«Геній Тараса Шевченка вічно живий»

13 березня 2018, 14:36

У Харкові, як і по всій Україні, з повагою та любов’ю вшановують Тараса Шевченка. Хоча за своє життя він так і не відвідав наше місто, але завжди був тут присутнім і достойним уваги. 13 березня у Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова відбувся тематичний захід: «Геній Тараса Шевченка вічно живий». Маловідомі сторінки з життя поета, його особисте життя та доля, коло друзів-харків’ян розповіли про іншого Шевченка. Цікава лекція супроводжувалася демонстрацією музейних експонатів — графічних творів Т.Г.Шевченка з альбому 1914 року, раритетних видань «Кобзарів» (1893 та 1914 рр.) та творів прикладного мистецтва. Багатогранна особистість Великого Кобзаря знову дивувала відвідувачів своєю унікальністю і багатством української душі.