Голови ОТГ дізнавалися про самоврядні традиції минулого

10 вересня 2021, 15:15

Музей місцевого самоврядування Харківщини відвідали голови об’єданих територіальних громад.

Відвідини Музею місцевого самоврядування Харківщини стали традицією для представників громад різних районів. Після загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області їхні учасники оглянули музейну експозицію.

Екскурсія перетворилася на зацікавлене спілкування. Особливий інтерес викликали маловідомі факти з діяльності земств і Харківської міської Думи, участь наших земляків у створенні Конституції України, міжнародна співпраця з містами-побратимами.

У Книзі почесних відвідувачів гості залишили теплі відгуки та побажали продовжити співпрацю з різними територіальними громадами краю.