IX Дриновські читання

30 листопада 2018, 17:10

У Каразінському університеті 22-23 листопада відбулась міжнародна наукова конференція «Чорне море та Причорномор’я як контактна зона цивілізацій і культур (IX Дриновські читання)». Організаторами заходу виступили Каразінський університет спільно із Болгарською академією наук, Центром досліджень міжетнічних відносин у Східній Європі (м. Харків), Запорізьким, Одеським та Чернівецьким університетами за фінансової підтримки Канадського інституту українських студій Альбертського університету.
Було заслухано понад 120 доповідей учених із 10 країн: Бельгії, Болгарії, Греції, Грузії, Македонії, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Угорщини, — а також з 12 міст України, що представляють академічні установи, класичні та педагогічні університети, музеї й архіви.
Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова був представлений на секції «Понт Евксинський. Античне Причорномор’я та світ варварів» доповіддю Л.І. Бабенка «Східнобалканські коріння пекторалі із Товстої Могили» .