Історія національного війська. Перший український полк імені Богдана Хмельницького

1 червня 2017, 10:38

26 травня 2017 р., в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова, для харків’ян, небайдужих до військової історії, було проведено тематичну екскурсію з нагоди 100-річчя створення першої української національної військової частини. Перший український полк імені Богдана Хмельницького, а саме таке ім’я носив даний підрозділ, став наріжним каменем майбутнього українського війська. Гості музею дізналися про історію виникнення та бойовий шлях полку. Зокрема про участь «богданівців», разом з військовиками з Гайдамацького кошу Слобідської України, у придушенні антиукраїнського повстання на київському заводі «Арсенал»,визволенні навесні 1918 р. Харківщини та успішного походу на Крим у складі Запорізького корпусу армії Української народної республіки.