Історичний квест із Миколою Скрипником

24 травня 2016, 12:30

Держпром – знакова споруда Харкова. Тут працювали наркоми та інші державні діячі України, зокрема, Микола Скрипник. І в центральному п’ятому під’їзді міститься музей місцевого самоврядування Харківщини. Саме там 21 травня святкування дня музеїв розпочалося з пізнавального квесту «Лабіринти Скрипника». У ньому взяли участь учні, студенти та інша молодь. Приємно, що до музею приходили родинами, а також компанії друзів. Вони з інтересом виконували завдання квесту. Учасникам сподобалося відшукувати в експозиції експонати різних епох, складати з окремих літер гасло музею «Історію творять люди». Асоціація органів місцевого самоврядування Харківщини подбала, щоб до проведення квесту були виготовлені кольорові буклети із завданнями, картою музею. Квест пройшов вперше, але бажаючі можуть заздалегідь записатися і взяти у ньому участь.