Історичний музей продовжує співпрацю з торгово-економічним коледжем у виставковій діяльності

14 листопада 2019, 14:15

Колектив історичного музею імені Миколи Сумцова продовжує співпрацю з студентами і викладачами кооперативного торгово-економічного коледжу у виставковій діяльності. 14 листопада 2019 р. у коледжі була відкрита для демонстрації пересувна виставка «Стежками рідного краю. Етнографія Слобожанщини». Відвідавши виставку студенти та викладачі коледжу дізнаються про заселення Слобожанщини, про народну архітектуру, традиційний одяг, ремесла, господарство слобожан та багато інших цікавинок з етнографії нашого краю. Харківський історичний музей відкритий для відвідувачів і відкриває свої можливості за допомогою пересувних виставок у навчальних закладах, це сприяє зацікавленості студентів історією рідного краю та України, сприяє патріотизмові та позитивно впливає на формування музейної культури молоді. Виставка демонструватиметься у коледжі протягом 14 днів.