Історичний музей відвідали учні школи Бойко

23 лютого 2018, 14:39

Колектив історичного музею протягом багатьох років співпрацює з різними школами Харкова. 23 лютого 2018 р. у Харківський історичний музей завітали учні приватної школи Бойко. Кваліфіковані співробітники музею провели цікаві екскурсії по експозиціям «Археологія краю» та «Наш край з 9 по 18 ст.». На експозиції «Археологія краю» діти дізнались як жило найдавніше населення Харківщини, побачили цікаві артефакти скіфських часів, познайомились з життям представників Салтівської археологічної культури та побачили багато інших археологічних цікавинок. А у експозиції «Наш край з 9 по 18 ст.» на дітей чекало знайомство з минулим нашого краю часів Київської Русі, цікаві експонати козацького періоду та побутові речі наших предків. Екскурсія викликала зацікавлення і захоплення у дітей, про що вони й написали у книзі відгуків.