Художній захід до 33-ї річниці Чорнобильської трагедії

26 квітня 2019, 10:10

24 квітня, напередодні тридцять третьої річниці трагедії на Чорнобильській атомній станції, у Харківському історичному музеї ім. Сумцова відбувся захід, що мав на меті згадати події 26 квітня 1986 року і вшанувати пам’ять тих, хто ціною своїх життів і здоров’я зупинив небезпеку, що загрожувала усьому людству. На захід був запрошений учасник ліквідації Чорнобильської катастрофи, Ігор Костянтинович Кичко, який розповів про те, як він особисто працював заради зупинення радіоактивного зараження, і закликав усіх присутніх також не спасувати перед небезпекою подібного масштабу. Серед слухачів були студенти Харківського гідрометеорологічного технікуму та Регіонального центру професійно-технічної освіти електромеханічних, машинобудівних і сервісних технологій. Наприкінці усі охочі мали можливість ознайомитись з предметами із колекції ХІМ, що мають відношення до трагедії на Чорнобильській АЕС і її ліквідації.