Конференції, фестивалі

6 червня 2017, 08:16

З 1 по 4 червня 2017 року, у місті Кам’янське Дніпропетровської області, відбувся Х Всеукраїнський історико-культурологічний фестиваль Мамай-fest. В рамках фестивалю було проведено науково-практичну конференцію «Українське козацтво в етнокультурному просторі Наддніпрянщини», де з доповіддю виступила к.і.н., ст. н. сп. 1-го науково-експозиційного відділу Юлія Конюшенко. Упродовж чотирьох фестивальних днів відбулося багато творчих зустрічей з письменниками і музикантами, презентації книг та відкриття персональних виставок, демонстрації художніх та документальних фільмів, на примузейній території проходила етно-толока. Учасники фестивалю були нагороджені почесними дипломами та пам’ятними подарунками.