Конференція «Історія торгівлі, податків та мита»

29 жовтня 2018, 11:21

25-26 жовтня старший науковий співробітник музею С.М. Дейнеко прийняв участь у роботі конференції «Історія торгівлі, податків та мита», яка відбулась у стінах Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро). Протягом двох діб роботи конференції її учасники обговорили низку питань пов’язаних з історією торгівлі та митних відносин з часів античності до сьогодення. Географія учасників вражає своєю різноманітністю — Київ, Харків, Дніпро, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Вінниця, Одеса, Хмельницький, Могилів-Подільський, Кишинів (Молдова), Мінськ, Гродно (Білорусь), Ольштин (Польща). Тема доповіді С.М. Дейнеко — «Артілі у структурі російських митних закладів (кінець ХІХ — початок ХХ ст.). На матеріалах Харківської митниці.»