Козацькому роду нема переводу. У музеї провели змагання юних знавців козацтва.

8 червня 2018, 11:18

Протягом червня колектив історичного музею ім. Сумцова продовжує приймати відвідувачів з дитячих шкільних літніх таборів. Співробітники музею проводять дітям цікаві екскурсії та заходи. 8 червня 2018 р. до музею завітали першокласники Харківської школи № 146. Для них був проведений популярний серед маленьких відвідувачів захід «Козацькому роду нема переводу». Для того, щоб діти дізнались про найцінніші козацькі артефакти, які зберігаються у музеї ім. Сумцова, для них була проведена міні-екскурсія по експозиції «Україна козацька». Після екскурсії козацьке дійство продовжилось у актовому залі, де зав. сектора по роботі з учнівською молоддю Б. А. Івченко провів пізнавальні конкурси та вікторини для юних знавців козацтва. Діти отримали задоволення від конкурсів козацької пісні, козацького малюнку та інших. Найкращі знавці козацтва отримали пам’ятні медалі від історичного музею. Після закінчення заходу діти та вчителі пообіцяли, що ще прийдуть у наш музей для того, щоб весело і пізнавально провести вільний час. Музейний колектив радо чекає на відвідувачів, які бажають дізнатись про історію свого краю.