Козацькому роду нема переводу. У музеї розповіли про історію козацтва

14 листопада 2018, 10:23

Довгий час серед відвідувачів історичного музею ім. Сумцова має успіх захід для дітей «Козацькому роду нема переводу». 14 листопада 2018 р. до музею завітали учні 3-го класу Харківської загальноосвітньої школи № 123 для того, щоб більш докладно дізнатись про історію козацького періоду. Спочатку учні відвідали експозицію «Україна козацька», де на них окрім екскурсії та цікавих експонатів, чекали й інтерактивні завдання. Наприклад, на старовинній козацькій карті 17 ст. необхідно було знайти міста на території сучасної Харківської області, з цим завданням діти впорались успішно. Знайомство з козаччиною продовжилось у актовому залі музею, де зав. сектору по роботі з учнівською молоддю Б. А. Івченко провів для юних знавців козацтва цікаві конкурси і вікторини. Найкращі знавці козацької історії отримали пам’ятні медалі від Харківського історичного музею. Колектив музею радо запрошує учнів шкіл на цікаві музейні заходи, які можна замовити за номерами телефонів: