Козацькому роду нема переводу

12 жовтня 2016, 11:07

Напередодні Дня українського козацтва, який відзначається 14 жовтня, до Харківського історичного музею ім. М. Ф. Сумцова завітало кілька груп учнів та студентів для того, щоб більш детально дізнатись про славне минуле козацької доби.
Для учнів 165 школи був проведений захід «Козацькому роду нема переводу», який включав цікаві конкурси та вікторини. Після цього заходу, для старших учнів 126 школи, була проведена поглиблена екскурсія з історії козацтва по експозиціям «Наш край 9–18 ст.» та «Україна козацька». У другій половині дня до музею завітали студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії, для яких екскурсію з історії козацтва провів зав. сектора відділу науково-освітньої роботи Богдан Івченко.
Колектив Харківського історичного музею ім. М. Ф. Сумцова запрошує харків’ян і гостей міста відвідати експозиції нашого музею, присвячені козацькій добі.