Круглий стіл, присвячений 70-й річниці подвигу гвардійців-широнінців

5 березня 2013, 08:05

4 березня 2013 року в актовій залі Харківського історичного музею був проведений круглий стіл, присвячений 70-ій річниці подвигу гвардійців-широнінців під Таранівкою та героїчному бою 1-го Чехословацького батальйону біля Соколово. У круглому столі взяли участь курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби Безпеки України та учениці Харківської спеціалізованої школи № 119. Найкращі доповідачі були нагороджені запрошеннями на безкоштовне відвідування Харківського історичного музею та отримали подяки від директора музею В. А. Цигульова. Після закінчення круглого столу доповідачі та гості мали змогу відвідати експозицію Харківського історичного музею «Велич подвигу народного», де особлива увага була зосереджена на експонатах, пов’язаних з темою круглого столу.