Культура в деталях. Модні етюди ХІХ – початку ХХ століть»

31 жовтня 2016, 10:10

29 жовтня о 15.00 у виставковий залі Харківського історичного музею ім. М.Ф. Сумцова відбулося відкриття виставки «Культура в деталях. Модні етюди ХІХ – початку ХХ століть». Експозиція присвячена розвитку міського костюму ХІХ – поч. ХХ ст. Деталі виставки розкажуть про вихор історичних подій які відобразились на зовнішньому вигляді харків’ян. Про естетичні тонкощі «модного Харкова"можна дізнатись з перших вуст від майстринь – білошвейок;почути «останні новини» про модні тенденції кінця ХІХ – початку ХХ ст. Побачити деталі інтер’єру, прилади для шиття, жіночі аксесуари та ще багато цікавого.
Ця виставка є заключною в межах двотижневої програми дослідницького проекту «Харківський трельяж: люди, культура, одяг». Цей проект створений у співпраці Харківським історичним музеєм імені М.Ф. Сумцова, Муніципальною галереєю, Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва, ГО «Харківська платформа розвитку культури і туризму», а також організацією Ukranian Fashion Educational Group за підтримки «Goete institut» та программи «Pro Museum».