Курсанти відвідали Харківський історичний музей

13 лютого 2017, 08:33

Колектив історичного музею приділяє особливу увагу роботі з майбутніми офіцерами Збройних сил України, щороку для курсантів Харківських вищих військових навчальних закладів проводяться екскурсії та музейні заходи.
11 лютого 2017 р. історичний музей відвідали курсанти Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба. Для них, завідувачем сектору відділу науково-освітньої роботи Богданом Івченком, була проведена екскурсія експозицією «Наш край 9-18 ст.». Під час екскурсії курсанти дізнались і духовно доторкнулись до експонатів, які пов’язані зі славним бойовим минулим наших предків у часи Київські Русі та козаччини, а також довідались багато інших цікавих сюжетів з історії Харківщини у 9-18 століттях. Такі екскурсії безперечно позитивно впливають на патріотичний дух майбутніх офіцерів і корисні для їх подальшої професійної діяльності.