Панель користувача
8 вересня (пят), 12:24

«Модна» лекція для підопічних терцентру Київського району

7 вересня в актовій залі відбулася лекція «Абетка модних жіночих дрібничок ХІХ ст.» для підопічних територіального центру Київського району. Говорили про майже забуті речі минулого, без яких важко уявити повноцінний образ шляхетної жінки позаминулого сторіччя. Під час лекції простежили модні тенденції того періоду від амазонки до яхонтів, познайомившись з тематичними предметами з фондів Історичного музею. Особливе враження на відвідувачів справили коробки для дамських капелюшків, розписні віяла зі слонової кістки та вишукані мініатюрні записнички під французькою назвою «карне-де-баль». Після завершення лекції гості мали змогу оглянути музейну виставку «Історичні етюди. Харків XIX ст.», де представлені різноманітні прикраси, елементи гардеробу, аксесуари та фотосвітлини харків’янок дореволюційної доби.

МУЛЬТИМЕДІЯ

ПОВ'ЯЗАНІ ТЕМИ: