Музей тимчасово припиняє роботу для відвідувачів

16 жовтня 2020, 11:04

З понеділка, 19 жовтня, Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова припиняє роботу для відвідувачів до закінчення перебування Харкова в «червоній» карантинній зоні.

Музей тимчасово закривається відповідно до рішення, що було затверджено на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 15 жовтня.

На засіданні було затверджено переглянути рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки було встановлено, в тому числі, у місті Харків.

У «червоній» зоні заборонено, зокрема, відвідування закладів сфери культури.

Наполегливо просимо вас виконувати рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я та Уряду, користуватися засобами безпеки, зберігати соціальну дистанцію та не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Долучайтесь до наших онлайн-подій. Слідкуйте за оновленнями на сайті музею та в соцмережах.