Музей тимчасово призупиняє роботу для відвідувачів

12 квітня 2021, 18:39

Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова призупиняє роботу для відвідувачів у зв’язку з запровадженням «червоної» зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

9 квітня на позачерговому засіданні Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні було прийнято рішення про введення в Харкові та області нових карантинних обмежень.

Відповідно до цього рішення, з 00:00 11 квітня Харків і область переводяться у «червону зону» до особливого розпорядження. Під заборону, зокрема, потрапляє робота закладів культури. У зв’язку з цим Харківський історичний музей тимчасово не прийматиме відвідувачів.

Про відновлення роботи установи буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оновленнями на сайті музею та в соцмережах.