Музей відвідали особливі гості

27 червня 2019, 11:15

Колектив історичного музею ім. Сумцова співпрацює з різноманітними організаціями Харкова та області, у т. ч. і з «Центром пробації» Харківської області. На обліку Сектору ювенальної пробації перебувають неповнолітні умовно засуджені, віком від 14 до 18 років, більшість з яких належать до уразливих груп: сироти, напівсироти, підлітки, які опинились у складних життєвих обставинах. Для того, щоб розширити культурний та історичний кругозір умовно засуджених підлітків, Сектор ювенальної пробації разом з історичним музеєм ім. Сумцова організував 27 червня 2019 р. екскурсійне обслуговування цієї групи відвідувачів. Екскурсії по експозиціям «Велич подвигу народного» та «Присягу двічі не дають» провів зав. сектору по роботі з учнівською молоддю Богдан Івченко, були продемонстровані цікаві експонати, які викликали жвавий інтерес у підлітків. Відвідування музею такою категорією відвідувачів має безперечно важливе значення, оскільки розширює культурний, історичний, музейний кругозір та допомагає повернутися до загальноприйнятого соціально-нормативного життя у суспільстві.